Producenci
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
www.egocentric.pl


§ 1 Postanowienia ogólne

Właścicielem sklepu jest Anovi Iwona Sągolewska ul. Tomcia Palucha 37/74

02-495 Warszawa NIP 522-259-44-27 REGON 361329335, (zwanym dalej Sprzedającym).

 

§ 2 Składanie zamówień

1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto i podane są w polskich złotych. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
2. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym mogą być składane za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
3. Zamówienia składane za pomocą formularza można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.
4. Aby zamówienie złożone za pomocą formularza zostało zrealizowane prawidłowo, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza zamówienia oraz podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru.
5. W razie wątpliwości zamówienia będą potwierdzane telefonicznie lub drogą mailową.
6. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Rzeczypospolitej Polski.

 

 

§ 3 Koszty, termin wysyłki i sposób płatność

1. Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sprzedający poinformuje Kupującego niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
2. Koszt przesyłki pokrywa Kupujący.
3. W przypadku większych zamówień sklep zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach, jednak koszt przesyłki będzie policzony tylko raz.
4. Należność za zamówiony towar oraz koszty przesyłki mogą być uiszczane wg poniższych możliwości:
a) przelewem albo wpłatą na rachunek bankowy Sprzedawcy,
b) e- przelewem za pomocą udostępnionych platform płatniczych
5. Zamówiony towar wysyłany jest firmą kurierską w ciągu 1-3 dni roboczych od daty wpływu wpłaty na rachunek bankowy Sprzedającego.

W przypadku braku towaru w magazynie czas oczekiwania na towar podany jest na stronie produktu. Kupujący zawiadamiany jest o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

6. Każda transakcja potwierdzana fakturą VAT, wystawianą nażyczenie Kupującego.

 

§ 4 Procedura reklamacji oraz ogólne warunki gwarancji na zakupione towary.

 

1. O ewentualnych wadach towaru należy nas niezwłocznie poinformować, natychmiast po otrzymaniu przesyłki.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych zawierać powinna niezbędne do jej rozpatrzenia dane (imię i nazwisko zamawiającego, oraz opis przedmiotu reklamacji.)

  1. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w drodze „porozumienia stron“, zgodnie z obowiązującym prawem.

3. Wszystkie towary posiadają 6 miesięczną gwarancję.

4. Przy wymianie rozmiaru, koloru lub rodzaju towaru koszty wysyłki pokrywa klient.

Zgodnie z art. 8 ust. 3 o ochronie praw konsumenta, reklamacja jest rozpatrywana w terminie nie dłuższym niż 30 dni.

4. Wadliwy towar prosimy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz ze wszelkimi dodatkami, które Kupujący otrzymał przy dostawie. Prosimy dołączyć również kopię dokumentu zakupu oraz opis problemu. Sprzedający zastrzega sobie możliwość odesłania towaru, który nie podlega warunkom reklamacji. W terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymania przez Sprzedającego reklamacji Kupującego Sprzedawca rozstrzygnie reklamację i udzieli Kupującemu konkretnej odpowiedzi o uznaniu lub nieuwzględnieniu jego reklamacji.

 

§ 5 Prawo odstąpienia
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), konsument który zawarł umowę na odległość może w terminie czternastu (14) dni od dnia objęcia zakupionej rzeczy w posiadanie przez Klienta odstąpić od umowy bez podania przyczyny.

 

§ 6 Zwrot pieniędzy

Zwroty pieniędzy realizowane są przez sklep przelewem bankowym w ciągu 15 dni

 

§ 7 Polityka prywatności oraz ochrona danych osobowych

Wraz z akceptacją regulaminu Kupujący wyraża zgodę, aby Sprzedający przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Kupującemu przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

 

§ 8 Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
2. W stosunku do konsumentów spory wynikające w związku ze stosowaniem niniejszego Regulaminu i z wykonywaniem zawartych umów, będą rozpatrywane przez Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.
3.. Data opublikowania regulaminu 18.07.2016

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl